Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuO programie

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Klaudia Pucek | 2021-01-18 18:03:17
branżowy program promocji, maszyny, urządzenia, polskie marki produktowe, bpp, paih, polska agencja inwestycji i handlu, m promotion, m promotion international, stoiska informacyjno-promocyjne, targi, konferencje, kampanie promocyjne, briefing dla prasy, materiały promocyjne, turcja, włochy, wietnam, rosja, niemcy, wielka brytania

Program promocji branży Maszyny i Urządzenia został przygotowany przez Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii, Pracy i Technologii Rzeczypospolitej Polskiej.

Działania realizowane w ramach programu mają na celu promocję branży Maszyn i Urządzeń za granicą i obejmują przede wszystkim organizację stoisk informacyjno-promocyjnych na wybranych branżowych targach i konferencjach. W ramach programu zorganizowane zostaną stoiska w Rosji, Turcji, Wietnamie, Niemczech i we Włoszech.

 

Organizacja stoisk narodowych na jednych z największych międzynarodowych wydarzeniach targowych danej branży przyczyni się do zwiększenia rozpoznawalności polskich produktów na świecie. Na stoiskach wydzielona zostanie strefa do organizacji spotkań B2B, która zwiększy możliwość nawiązania nowych kontaktów z potencjalnymi kontrahentami.

 

Każda firma biorąca udział w programie ma możliwość przekazania operatorowi programu filmu promocyjnego, który będzie wyświetlany na sprzęcie multimedialnym podczas trwania targów. Przewidziany jest także szereg innych dodatkowych działań kreatywnych promujących polskie firmy podczas wydarzeń. Polscy przedsiębiorcy mogą wziąć udział w wydarzeniach jako wystawcy z własnym stoiskiem lub jako zwiedzający korzystający ze stoiska narodowego.

 

Na każde wydarzenie planowane jest także zorganizowanie misji wyjazdowych.

 

W przypadku pytań oraz chęci uczestnictwa w programie, zapraszamy do kontaktu z operatorem Branżowego Programu Promocji branży Maszyn i Urządzeń - M Promotion International Sp. z o.o. 

 

Koordynator Branżowego Programu Promocji Maszyny i Urządzenia:

Michał Sobański

Tel: 22 818 00 23

michal.sobanski@mpromotion.com.pl

 

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Mobilny system dezynfekcji

Mobilny system dezynfekcji
Polska - OPOLE 2021-01-02 Dodał: Jacek Wróbel Maszyny i urządzenia, Produkcja i przetwórstwo metali, Rolnictwo i leśnictwo Zobacz ofertę

Maski przemysłowe filtrujące FFP2

Mam do zaoferowania maski Polskiego producenta. Minimalna ilość zakupu - 1000 szt. Cena: 3....
Polska - Piszczac 2020-12-04 Dodał: Piotr Omelańczuk Budownictwo, Budownictwo i architektura, Produkcja mebli, Przemysł lotniczy i kosmiczny, Narzędzia mechaniczne Zobacz ofertę

Elveconn - sklep internetowy z częściami do maszyn

Szukasz sprawdzonych części do maszyn rolniczych, naczep, przyczep czy samochodów osobowych? Elve...
Polska - WROCŁAW 2020-11-30 Dodał: Adam Turek Maszyny i urządzenia Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert