Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPolskie maszyny górnicze w Turcji

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2019-10-23 14:49:24
targi, izmir, turcja, minex, maszyny górnicze, górnictwo, maszyny i urządzenia, polskie maszyny, polskie stoisko narodowe, program promocji branży maszyn i urządzeń, materiały informacyjne, konferencja prasowa, zbh turcja, polska agencja inwestycji i handlu, paih, bpp, 2019

W dniach 23-26 października 2019 r. Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. zorganizuje stoisko informacyjno-promocyjne na targach branży maszyn i urządzeń górniczych - Minex Izmir w Turcji.

MINEX 2019

Minex Izmir to już 8. edycja międzynarodowych targów górnictwa, zasobów naturalnych i technologii. Poprzednia edycja, która odbyła się w 2017 r. przyciągnęła 180 zagranicznych wystawców z 28 krajów. Zaś zwiedzający pochodzili aż z 41 krajów, a ponad 1 500 osób byli to zwiedzający związani zawodowo z branżą górniczą.

 

Równolegle z targami odbywa się konferencja naukowa poświęcona maszynom górniczym oraz technologiom w górnictwie.

 

Minex Izmir to już trzecie wydarzenie targowe w tym roku, podczas którego zostanie zorganizowane polskie stoisko informacyjno-promocyjne w ramach Branżowego Programu Promocji branży maszyn i urządzeń. Przed nami zostały jeszcze imprezy w Chinach oraz Indiach.

 

Uczestnictwo w imprezie stanowić będzie dobrą okazję do zaprezentowania działalności Zagranicznego Biura Handlowego PAIH S.A. w Stambule. Polscy przedsiębiorcy mogą liczyć na wsparcie placówki PAIH S.A. przy nawiązywaniu kontaktów biznesowych na rynku tureckim.

 

MINEX 2019

 

Stoisko organizowane przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu: stand E114.

 

Drugiego dnia targów (24 października br.) na stoisku narodowym zostanie zorganizowany briefing prasowy dla przedstawicieli mediów oraz lokalnych instytucji otoczenia biznesu. Podczas spotkania ekspert branżowy - Piotr Broncel - zaprezentuje potencjał polskiego sektora branży maszyn i urządzeń górniczych. W tegorocznej edycji targów oprócz stoiska organizowanego przez PAIH S.A. będzie obecnych jeszcze kilkoro wystawców indywidualnych z Polski. Każdy odwiedzający targi będzie mógł uzyskać szczegółowe informacje nt. polskiego przemysłu maszynowego na stoisku PAIH S.A. Przez cały czas trwania targów na pytania wszystkich zainteresowanych będzie odpowiadał ekspert branżowy. Na stoisku będzie można również zapoznać się z materiałami promocyjnymi polskich firm, ulotkami oraz katalogami, jak również obejrzeć filmy promujące krajowych producentów.

 

Tegoroczne targi Minex Izmir zorganizowane zostaną w dniach 23-26 października 2019 r. w Fuar Izmir (Izmir, Turcja).

 
Pliki do pobrania

Catalogue - Polish companies at Minex 2019 - English
pdf | 202.05 KB
Pobierz

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Produkcja elektroniki przemysłowej i oprogramowania

KSK Developments specjalizuje się w produkcji elektroniki przemysłowej i oprogramowania z element...
Polska - ZABRZE 2021-01-22 Dodał: Paweł Kasperek IT/ICT, Transport i logistyka, Budownictwo, Maszyny i urządzenia, Rolnictwo i leśnictwo Zobacz ofertę

Produkcja elektroniki przemysłowej i oprogramowania

KSK Developments specjalizuje się w produkcji elektroniki przemysłowej i oprogramowania z element...
Polska - ZABRZE 2021-01-22 Dodał: Paweł Kasperek IT/ICT, Transport i logistyka, Budownictwo, Maszyny i urządzenia, Rolnictwo i leśnictwo Zobacz ofertę

Mobilny system dezynfekcji

Mobilny system dezynfekcji
Polska - OPOLE 2021-01-02 Dodał: Jacek Wróbel Maszyny i urządzenia, Produkcja i przetwórstwo metali, Rolnictwo i leśnictwo Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert