Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuMaszyny i urządzenia: Newsletter nr 5 (I-III 2019)

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2019-03-27 10:44:01
newsletter, bpp, maszyny, urządzenia, paih, polska agencja inwestycji i handlu, branżowe programy promocji

Zapraszamy do zapoznania się z piątym wydaniem newslettera Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu dla branży maszyn i urządzeń.

  • Branżowy Program Promocji

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. realizuje branżowy program promocji branży maszyny i urządzenia BRAND, którego celem jest promocja polskiej gospodarki w oparciu o polskie marki produktowe, wpisujące się w obszary Krajowych Inteligentnych Specjalizacji (KIS). Działania realizowane w ramach niniejszego zadania skierowane są na promocję branży maszyn i urządzeń, jako całości sektora.

W ramach realizacji programu do końca 2019 roku PAIH zorganizuje stoiska informacyjno-promocyjne podczas 11 wydarzeń targowo-konferencyjnych w 6 krajach.

Na zorganizowanych stoiskach polskie firmy będą miały możliwość prezentacji ofert, filmów reklamowych oraz spotkań z kontrahentami. Dodatkowo obsługa stoiska narodowego będzie udzielać odwiedzającym targi informacji o polskich firmach obecnych na danych targach.

Realizacja programu BRAND odbywa się w ramach poddziałania 3.3.2: Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój i jest przeznaczona dla przedsiębiorstw z sektora MŚP.

Wszystkie działania Agencji dla przedsiębiorców są bezpłatne.

Więcej szczegółów o programie dostępne jest pod adresem: polish-machine.com