Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPolskie stoiska na targach rolnych w Izmirze

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2019-02-01 10:44:44
targi, izmir, turcja, agroexpo, maszyny budowlane, maszyny rolnicze, rolnictwo, maszyny i urządzenia, polskie maszyny, polskie stoisko narodowe, program promocji branży maszyn i urządzeń, materiały informacyjne, konferencja prasowa, zbh turcja, polska agencja inwestycji i handlu, paih, bpp, 2019

W dniach 7-10 lutego 2019 r. Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. zorganizuje stoisko informacyjno-promocyjne na targach branży maszyn i urządzeń - AgroExpo Izmir w Turcji.

AgroExpo Izmir to już 14. edycja międzynarodowych targów rolnych i zwierząt hodowlanych. Organizatorzy targów spodziewają się ponad 950 wystawców z 70 krajów. Są to największe targi branży rolnej w Turcji i czwarte co do wielkości w Europie.

 

AgroExpo Izmir to pierwsze wydarzenie targowe w tym roku, podczas którego zostanie zorganizowane polskie stoisko informacyjno-promocyjne w ramach Branżowego Programu Promocji branży maszyn i urządzeń. Przed nami jeszcze imprezy w Chinach, Indiach, Kazachstanie i ponownie w Turcji.

 

Uczestnictwo w imprezie stanowić będzie także dobrą okazję do zaprezentowania działalności Zagranicznego Biura Handlowego PAIH S.A. w Stambule. Polscy przedsiębiorcy mogą liczyć na wsparcie placówki PAIH S.A. przy nawiązywaniu kontaktów biznesowych na rynku tureckim.

 

 

Stoisko organizowane przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu: stand A1251.

 

Drugiego dnia targów (8 lutego br.) na stoisku narodowym zostanie zorganizowany briefing prasowy dla przedstawicieli mediów oraz lokalnych instytucji otoczenia biznesu. Podczas spotkania ekspert branżowy - dr hab. Inż. Adam Ekielski - zaprezentuje potencjał polskiego sektora branży maszyn i urządzeń rolniczych. W tegorocznej edycji targów oprócz stoiska organizowanego przez PAIH S.A. będzie obecnych jeszcze 10 wystawców indywidualnych z Polski. Każdy odwiedzający targi będzie mógł uzyskać szczegółowe informacje nt. polskiego przemysłu maszynowego na stoisku PAIH S.A. Przez cały czas trwania targów na pytania wszystkich zainteresowanych będzie odpowiadał ekspert branżowy. Na stoisku będzie można również zapoznać się z materiałami promocyjnymi polskich firm, ulotkami oraz katalogami, jak również obejrzeć filmy promujące krajowych producentów.

 

Tegoroczne targi AgroExpo Izmir zorganizowane zostaną w dniach 7-10 lutego 2019 r. w Fuar Izmir (Izmir, Turcja).

 

 

Targi skupiają się głównie na następujących sektorach:

  • maszyny i urządzenia rolnicze
  • hodowla zwierząt
  • pasze i dodatki paszowe
  • technologie dla mleczarstwa i branży mięsnej
  • szklarnie
  • nawadnianie
  • chemikalia i pestycydy
  • nawozy
Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Produkcja elektroniki przemysłowej i oprogramowania

KSK Developments specjalizuje się w produkcji elektroniki przemysłowej i oprogramowania z element...
Polska - ZABRZE 2021-01-22 Dodał: Paweł Kasperek IT/ICT, Transport i logistyka, Budownictwo, Maszyny i urządzenia, Rolnictwo i leśnictwo Zobacz ofertę

Produkcja elektroniki przemysłowej i oprogramowania

KSK Developments specjalizuje się w produkcji elektroniki przemysłowej i oprogramowania z element...
Polska - ZABRZE 2021-01-22 Dodał: Paweł Kasperek IT/ICT, Transport i logistyka, Budownictwo, Maszyny i urządzenia, Rolnictwo i leśnictwo Zobacz ofertę

Mobilny system dezynfekcji

Mobilny system dezynfekcji
Polska - OPOLE 2021-01-02 Dodał: Jacek Wróbel Maszyny i urządzenia, Produkcja i przetwórstwo metali, Rolnictwo i leśnictwo Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert