Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuMaszyny budowlane w Indiach

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2019-10-16 14:21:20
targi, delhi, gurgaon, indie, bauma, bauma conexpo india, branża budowlana, maszyny budowlane, maszyny i urządzenia, polskie maszyny, program promocji branży maszyn i urządzeń, materiały informacyjne, konferencja prasowa, polskie stoisko narodowe, zbh indie, polska agencja inwestycji i handlu, paih, bpp, 2018

W dniach 11-14 grudnia 2018 r. Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. zorganizuje stoisko informacyjno-promocyjne na targach branży maszyn i urządzeń - Bauma Conexpo India w Delhi.

Bauma Conexpo India to międzynarodowe targi maszyn budowlanych, pojazdów i sprzętu budowlanego. Organizatorzy targów spodziewają się ponad 700 wystawców z 25 krajów.

 

Bauma India to już szóste wydarzenie targowe w tym roku, podczas którego zostanie zorganizowane polskie stoisko informacyjno-promocyjne w ramach Branżowego Programu Promocji branży maszyn i urządzeń. Po targach w Rosji, Kazachstanie, Iranie i Chinach polski sektor maszynowy zaprezentuje się na rynku indyjskim.

 

Uczestnictwo w imprezie stanowić będzie także dobrą okazję do zaprezentowania działalności Zagranicznego Biura Handlowego PAIH S.A. w Mumbaju. Polscy przedsiębiorcy mogą liczyć na wsparcie placówki PAIH S.A. przy nawiązywaniu kontaktów biznesowych na rynku indyjskim.

 

 

Stoisko organizowane przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu: stand H2.M42.

 

Drugiego dnia targów (12 grudnia br.) na stoisku narodowym zostanie zorganizowany briefing prasowy dla przedstawicieli mediów oraz lokalnych instytucji otoczenia biznesu. Podczas spotkania ekspert branżowy - Marek Moroń - zaprezentuje potencjał polskiego sektora branży maszyn i urządzeń. Pomimo niewielkiej liczby polskich firm, które zdecydowały się na udział w indyjskich targach z własnym stoiskiem każdy odwiedzający targi będzie mógł uzyskać informacje nt. polskiego przemysłu maszynowego właśnie na stoisku PAIH S.A. Przez cały czas trwania targów na pytania wszystkich zainteresowanych będzie odpowiadał ekspert branżowy. Na stoisku będzie można również zapoznać się z materiałami promocyjnymi polskich firm, ulotkami oraz katalogami, jak również obejrzeć filmy promujące krajowych producentów.

 

Tegoroczne targi Bauma Conexpo India zorganizowane zostaną w dniach 11-14 grudnia 2018 r. w HUDA Ground (Gurgaon/ Delhi, India).

 

 

Kategorie wystawy skupiają się wokół czterech głównych tematów:

  • wszystko wokół budowy,
  • wydobywanie i przetwarzanie surowców,
  • produkcja materiałów budowlanych,
  • dostawcy części i usługi.
Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Produkcja elektroniki przemysłowej i oprogramowania

KSK Developments specjalizuje się w produkcji elektroniki przemysłowej i oprogramowania z element...
Polska - ZABRZE 2021-01-22 Dodał: Paweł Kasperek IT/ICT, Transport i logistyka, Budownictwo, Maszyny i urządzenia, Rolnictwo i leśnictwo Zobacz ofertę

Produkcja elektroniki przemysłowej i oprogramowania

KSK Developments specjalizuje się w produkcji elektroniki przemysłowej i oprogramowania z element...
Polska - ZABRZE 2021-01-22 Dodał: Paweł Kasperek IT/ICT, Transport i logistyka, Budownictwo, Maszyny i urządzenia, Rolnictwo i leśnictwo Zobacz ofertę

Mobilny system dezynfekcji

Mobilny system dezynfekcji
Polska - OPOLE 2021-01-02 Dodał: Jacek Wróbel Maszyny i urządzenia, Produkcja i przetwórstwo metali, Rolnictwo i leśnictwo Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert