Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuAgroWorld w Kazachstanie - polski akcent

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2018-10-26 14:46:39
targi, targi rolne, targi rolnicze, ałmaty, kazachstan, agroworld, agroworld kazakhstan, rolnictwo, maszyny i urządzenia, promocja polskiej branży maszyn i urządzeń, polskie stoisko narodowe, briefing prasowy, polskie firmy, lista firm, maszyny, urządzenia, maszyny rolnicze, zbh astana, polska agencja inwestycji i handlu, paih, 2018, bpp

W dniach 31 października - 2 listopada 2018 r. w starej stolicy Kazachstanu - Ałmaty, odbędzie się 13. Międzynarodowa wystawa rolnicza w Azji Środkowej pod nazwą "AgroWorld Kazakhstan".

W ramach branżowego programu promocji Polska Agencja Inwestycji i Handlu zorganizuje polskie stoisko informacyjno-promocyjne. W targach weźmie udział 7 firm z Polski z własnymi stoiskami.

 

Podczas briefingu prasowego, który odbędzie się 1 listopada br., o godz. 11:00 na stoisku narodowym zostaną zaprezentowane osiągnięcia polskiego sektora maszyn rolniczych, a także potencjał do dalszego rozwoju współpracy z zagranicznymi kontrahentami.

 

Zapraszamy na polskie stoisko w pawilonie 10., stoisko nr 515.
Pliki do pobrania

Catalogue - Polish companies at AgroWorld KAZ - 2018 - English
pdf | 145.48 KB
Pobierz
Catalogue - Polish companies at AgroWorld KAZ - 2018 - Russian
pdf | 143.82 KB
Pobierz