Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPAIH pomaga wypromować na świecie maszyny górnicze

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2018-06-11 16:00:24
maszyny górnicze, polska agencja inwestycji i handlu, paih, maszyny i urządzenia, promocja polskiej branży maszyn i urządzeń, targi, nowokuźnieck, astana, polska branża maszyn, ugol rossii, rosja, kazcomak, kazachstan, światowy kongres górniczy, przemysł górniczy

Polska Agencja Inwestycji i Handlu rusza z promocją polskiej branży maszyn i urządzeń. Start już w czerwcu na targach w Nowokuźniecku i Astanie. Skorzystać mogą na tym firmy okołogórnicze i spółki górnicze.

Polska branża maszyn to jeden z 12 priorytetowych sektorów polskiej gospodarki z największymi szansami na światowy sukces. Polskie firmy na dzień dobry pojawią się na targach Ugol Rossii w Rosji, gdzie spodziewanych jest 35 tys. gości i 400 wystawców z 24 krajów. Następna będzie impreza targowa w Kazcomak w Kazachstanie (300 firm z 28 krajów). Towarzyszy ona Światowemu Kongresowi Górniczemu w Astanie, w którym weźmie udział 1500 uczestników z 50 krajów. Impreza ta odbędzie się pod hasłem "Innowacyjna potęga - krok do przodu w kierunku rozwoju globalnego przemysłu górniczego".

 

Więcej przeczytamy w portalu NTTG.